Idėjos - tinklaraštis

Žaviosios katytės (Hello Kitty) gimtadienis

Penkių obuolių ūgio, trijų obuolių svorio maža mergaitė-katytė auksine širdimi. Jai patinka kepti sausainius, groti pianinu. Ji svajoja vieną dieną tapti pianiste arba poete. Susipažinkite, tai Hello Kitty – žavi balta katytė. Su ja užaugo net kelios kartos mergaičių (ji pirmą kartą pasirodė 1974 m. Japonijoje ant plastikinių vaikiškų piniginių), bet Hello Kitty populiarumas neblėsta iki šiol.

Kur jos paslaptis? Katytės su raudonu kaspinu „mamai”, japonų dizainerei Yuko Shimizu, pavyko sukurti tikrą meilumo ambasadorę, niekada nestokojančią pozityvumo ir geros nuotaikos. Šis mielas personažas ne tik užkariavo mergaičių širdis, bet ir pasklido po visą pasaulį ir nutūpė ant pačių įvairiausių daiktų: pačių tikriausių lėktuvų, rūbų, baldų, indų, balionėlių… Jei jūsų dukrytė taip pat dievina šią katytę, pasiūlykite jai savo gimtadienį atšvęsti rožiniame Hello Kitty pasaulyje.

Hello, katytės

Jau ne kartą dalinomės mintimis apie tai, kaip svarbu sugalvoti ne tik smagų šventės scenarijų, bet ir nepamiršti originalaus kvietimo į ją. Įsivaizduokite, su kokiu nekantrumu viešnios lauks artėjančio gimtadienio, jei kaip kvietimą gaus nedidelį indelį rožinės cukraus vatos… Kad nekiltų dvejonių, kokiu stiliumi puoštis, ant indelio nepamirškite priklijuoti Hello Kitty atvaizdo ir kvietimo teksto. Tikrai originalų kvietimą galima sukurti ir iš paprastos baltos vienkartinės popierinės lėkštutės. Prie jos priklijuokite dvi balto popieriaus ausytes, po tris juodus ūsiukus iš abiejų pusių, o lėkštutės centre užrašykite tekstą. Tiesa, negalima pamiršti svarbiausio katytės atributo – raudono kaspinėlio.

Daug žavių kvietimų galima pasigaminti ir iš rožinio bei balto popieriaus. Net neabejojame jūsų kūrybiškumu, bet primename, kad ne mažiau gražių kvietimų galite įsigyti ir „Švenčių miesto” parduotuvėse. Šiek tiek netikėtumo efekto galėsite jiems suteikti pririšę juos prie helio pripildytų balionėlių arba rožinių pūkuočių.

Rožinis stilius

Hello Kitty gimė Japonijoje, kur, gal ir nuskambės keistai, rožinę spalvą mėgsta ne tik mažos mergaičiukės. Metas ir mums traukti rožinius ir baltus apdarus, nes mažosios katytės į šventę turi atvykti šventiškai nusiteikusios. Idealus rūbas – pūstas keliasluoksnis rožinio ir balto tiulio sijonėlis, balti marškinėliai ir raudonas kaspinas plaukuose.

Žavių „Tutu” sijonėlių rasite ir mūsų parduotuvėse. Prie jų galėsite priderinti prisegamą rožinę skrybėlaitę ar rožinių juostelių kaspinus. O jei norėsis dar labiau priminti mylimą heroję, ant plaukų lankelio priklijuokite iš standaus balto audinio iškirptas ausytes ir pririškite kaspiną. Beje, tokį aksesuarą galima pagaminti ir padovanoti kiekvienai šventės viešniai – tai bus puiki gimtadienio kepuraitės alternatyva. Na, o jei nuspręsite pasirūpinti dar ir tradicinėmis gimtadienio kepuraitėmis, tebūnie jos pastelinių spalvų, su rožiniu bumbuliuku, tiulio kaspinais ir iš rožinio popieriaus iškirptu metų skaičiumi.

Ir žinoma, nepamirškite grimo, balto veiduko su didelėmis juodomis akytėmis, mažyčių ūselių ir gelsvos nosytės. Tokį Hello Kitty įkvėptą piešinuką galėsite nesunkiai atlikti patys su kokybišku veido grimu.

Kitty pasaulis

Šios katytės pasaulis yra absoliučiai rožinis, be jokių išimčių ir išlygų. Pati saldžiausia, ryškiausia, svaigiausia rožinė bus jūsų kelrodė žvaigždė renkantis dekoro elementus. Jei bijote, kad vien nuo rožinės ims svaigti galvos, atskieskite ją švaria balta ir keliais juodais akcentais. Dar labiau rožinį debesį sušvelnins gelsvos spalvos intarpai. Šis derinys ypač tiks renkantis balionėlius gimtadienio erdvei – rožiniai, balti ir gelsvi sudarys puikią kompaniją.

Prie įėjimo į šventės vietą galite pastatyti katytės balionų figūrą, o virš vaišių stalo pakabinti rožinių balionėlių „debesį”, kuriame supuotųsi Hello Kitty. Puikiai rožinių debesų vaidmenį gali atlikti ir pūkuočiai. Iš jų galima gaminti ir erdvines girliandas, kurios kartu su rožinių vėliavėlių girliandomis bei dekoracijomis „Korys” suvaldys ir jaukumo suteiks bet kokiai erdvei, taip pat ir kiemui.

Šventinės vietos akcentu tebūnie stalas, kaip ir visos Hello Kitty merginos, „aprengtas” pūstu tiulio sijonu ir padabintas foliniais, herojei dedikuotais balionais! Būtų nuostabu, jei tokį stalą vainikuotų baltų ir rožinių balionų arka.

Katyčių arbatėlė

Hello Kitty mėgsta pakviesti drauges arbatėlės su keksiukais, na ir dar be galo be krašto dievina rožinę cukraus vatą. Pakvieskite į gimtadienį tos vatos sukėją ir pastatykite jam ar jai rožinį kioskelį su ausytėmis. O cukraus vatai parūpinkite popierinių dėžučių su katytės atvaizdu arba sukite vatą ant popierinių šiaudelių (dryžuotų arba taškuotų).

Idealu, kad vaikų vaišėms neprireiktų nei lėkščių, nei stalo įrankių. Jiems smagiausia, kai gali kažką pasiimti į rankas ir suvalgyti be papildomų įrankių. Tad spragėsiai rožinėse tūtose, pudingas mažuose indeliuose, papuoštuose popieriniais Kitty kaspinėliais, gėrimas, supilstytas į nedidukus plastikinius buteliukus su juodai-baltai dryžuotais šiaudeliais taip pat paženklintais katytės kaspinu bus puiki išeitis. Net ir gimtadienio tortą gali atstoti patogūs valgyti keksiukai, įsitaisę specialiame rožiniame pyragaičių stove.

Jei gimtadienį ruošiatės švęsti gamtoje – paruoškite dailias pikniko užkandžių dėžutes. O jei visgi planuojate sėsti prie stalo ir vaišintis iš lėkštučių naudodamiesi įrankiais, pasistenkite, kad tie indai ir įrankiai nedūžtų ir būtų spalvingi. Šalia jų ant stalo lai netrūksta Hello Kitty servetėlių, rožinių širdelių konfeti. Jei šiek tiek vaišių liks, supakuokite jas lauktuvėms į žaviosios katytės vaišių maišelius.

Nuoboduliui – NE!

Hello Kitty draugėms nebūna nuobodu, nes jos visada randa pramogų – klausosi muzikos ir šoka, dainuoja, pačios groja ir rengia improvizuotus poezijos skaitymus-deklamavimus. Net jei nemoka jokio eilėraščio – nepasimeta, o sueiliuoja savąjį tiesiog iš galvos. Išbandykite ir jūs savo šventėje improvizuotą poečių pasirodymą. Įtampai prieš pasirodymus nuimti – pūskite muilo burbulus. O po to pakvieskite visas įsiamžinti Hello Kitty fotosesijoje: rožinis fonas, rankose balionėliai, o draugių apsikabinimus rėmina pačios žaviosios katytės veiduko siluetas…

Kai bėgiojimui, šėliojimui ir šokiams ims stigti jėgų, pakvieskite visas į katytės dirbtuves. Pasiruoškite baltų popierinių maišelių, baltų vienkartinių popierinių lėkštučių, pieštukų, flomasterių, iš popieriaus iškirptų ūsų, kaspinėlių ir kitų smulkmenų – tikslas vienas, iš visų turimų priemonių sukurti žaviosios katytės portretą ant maišelio arba lėkštutės. Vien tuo galima ir neapsiriboti ir kurti įvairius katiniškus aksesuarus: ausytes, pelytes, pėdutes ir MIAU vėliavėles. O jei nesinori nieko, galima tiesiog katiniškai leisti laiką smaližiaujant.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: