Idėjos - tinklaraštis

Žiemiškos vaikų pramogos su „Snowonder”

Štai  ir vėl niūri žiema, už lango tamsu ir šalta, prieš akis liūdna vaiko mina ir dar ta lūpa patempta… Ką veikti tokiu oru vaikams namuose?  Jei ši situacija jums nors kiek artima, tuomet toliau skaitykite, kaip be didelio vargo suorganizuoti žiemiškas ir nekasdieniškas linksmybes tiesiog namuose. Su sniegu Snowonder sukursite pramogas, kurios tiks ne tik ilgiems žiemos vakarams, bet ir vaikų gimtadieniams bei didžiosioms žiemos šventėms.

Sniego baseinas  

Kas gali būti geresnė gimtadienio dovana vaikui nei išpildytos svajonės? Neabejotinai išpildysite vieną jų  sukurdami tikrą  sniego baseiną tiesiog po namų stogu. Jums užteks pasirūpinti vaikišku baseinu ir reikiamu sniego Snowonder kiekiu jam užpildyti. Geriausia naujiena praktiškiems tėveliams, jog šiame sniege vaikai nesušlaps ir nesušals, todėl po žaidynių sniege Snowonder tikrai neteks sirgti. Baseinas su aukštomis sienomis padės užtikrinti, kad sniegas liktų baseine, o ne mamos virtuvėje.

Sniego-smėlio dėžė

Vaikai su Snowonder sniegu gali  žaisti, kaip su smėliu. Parūpinkite smėlio dėžės žaisliukų: kastuvėlių, grėbliukų, kibirėlių, formelių ir pan. Sniegą galite sudėti į smėlio dėžę, o jei tokios neturite – tiesiog pažerti jį ant medžiagos ar polietileno audeklo. Tegul pagrindas sniegui būna kuo didesnis – taip lengviau surinksite sniegą, kai jis atsibos. Nereikia bijoti, kad šis sniegas sugadins grindų paviršių ar audeklą ant kurio bus patiestas – jame nėra jokių pavojingų cheminių medžiagų ir jis yra 100 % saugus.

Vaikystės „Sekretai” sniege

Parodykite vaikams, kaip jūsų vaikystėje buvo gaminami sekretai. Juos daryti galima tiek žemėje, tiek sniege pridengiant stikliuku. Vadinamųjų sekretų galėsite pasigaminti sniege Snowonder – nereiks nei šalti, nei išsipurvinti rankyčių. Žemėje sekretai dažniausiai buvo dėliojami iš gėlių žiedelių, lapelių ir akmenėlių, tačiau žiemą galima pasitelkti ir kitokias medžiagas: karoliukus, blizgučius, sagas, smulkias figūrėles ir kt.

Žaidimai sniege su figūrėlėmis

Daugelis vaikų tarp savo žaidimų turi  įvairiausių figūrėlių, vienos jų rastos Kinder siurprizuose, kitos įsigytos atskirai su mėgstamais animacinių filmukų herojais. Su sniegu Snowonder sukursite įdomią ir nekasdienišką vaikų žaidimo figūrėlėmis aikštelę. Pavyzdžiui, vaikams bus tikrai dvigubai smagiau žaisti su mylimais Frozen filmuko personažais sniege Snowonder negu ant paprasto stalo.

Piešimas ant sniego

Piešti ant paprasto piešimo popieriaus tikrai nėra taip įdomu, kaip ant kitų paviršių. Tuo veikiausiai jau įsitikino ne viena šeima, kurios namų sienas, tapetus ar net baldus spalvotais pieštukais ir flomasteriais jau spėjo išmarginti vaikai. Ant sienų piešti gal ir negerai, tačiau kodėl gi nepabandžius  to daryti ant sniego? Drąsiai galite piešti ant sniego Snowander – vaikams tai bus naujas, dar neišbandytas užsiėmimas. Naudokite akvarelę arba pasigaminkite purškiamų  dažų, kuriais vaikai galės išpurkšti piešinius ant sniego. Galite pasigaminti spalvoto sniego – maišykite Snowonder su dažytu vandeniu ir gausite įvairiaspalvio sniego.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: