Idėjos - tinklaraštis

Zombiai atrieda atidunda

Kas tie zombiai, paminėti ir populiarioje lietuviškoje dainoje? Jei dar nežinojote – tai vaikščiojantys negyvėliai! Helovino tradicijų įkvėpti ir komiksų bei Holivudo pramonės išpopuliarinti. Kai viso pasaulio ekranus pasiekė serialas „Vaikščiojantys negyvėliai” („Walking dead”), nebeliko abejonių, zombiai tikrai ims karaliauti ne tik Helovino karnavaluose ir nustums į antrą planą garsiosios knygų bei filmų serijos išpopuliarintus vampyrus. Pirmoji šio serijalo serija, neatsitiktinai parodyta būtent per Heloviną, sumušo visus žiūrimumo rekordus. Stebėtina, kad tiek gerbėjų sulaukė būtent siaubo kultūrą atstovaujantis kūrinys. O mūsų jau nebestebina rudenį suaktyvėjanti vampyriškų ir zombiškų aksesuarų paieška. Mes jaučiame – artėja Helovino vakarėlių ir karnavalų metas. Ir mes jam pasiruošėme – lentynose jau turime kraujo, priklijuojamų žaizdų, specialaus latekso žaizdų formavimui ir kito siaubūniško gėrio.

Priklijuojamos žaizdos

Pradėkime nuo žaizdų… Jei po kiekvienos „Vaikščiojančių negyvėlių” serijos mintyse liaupsinate grimo dailininkus ir negalite atsistebėti jų darbo vaisų tikroviškumu, galime jus pradžiuginti – dabar tokį įvaizdį galite susikurti ir jūs. „Švenčių miestas” džiaugiasi galėdamas pristatyti naują tiekėją – „Tinsley Transfers Inc. Tattoo FX”. Tai itin kokybiškas, bet labai paprastai naudojamas dirbtines žaizdas bei tatuiruotes gaminanti įmonė, įkurta garsaus Holivudo grimo bei specialiųjų efektų meistro Christieno Tinsley. Jau daugiau kaip 10 metų ši įmonė gamina labai realistiškas laikinas tatuiruotes bei žaizdas veiksmo filmams ir televizijos serialams. Šia kompanija pasitiki ir jos gaminius vertina kino industrijos garsenybės. Labai svarbu tai, kad tuos pačius kokybės standartus įmonė išlaiko gamindama produktus ir paprastiems vartotojams.

Jei anksčiau norint pasidabinti tikroviška kruvina žaizda ar randu tekdavo kreiptis į grimo specialistus, tai šiandien norėdami nepriekaištingai baisaus rezultato galite kreiptis į mus. Dirbtinės lateksinės žaizdos labai tikroviškos, o prisiklijuoja vos patepus vandeniu, tad tikrai neprireiks jokių specialių įgūdžių. Patikėkite, šios žaizdos laikysis visą siautulingąją naktį.

Prekiaujame ir kitu itin populiariu bei kokybišku „Tinsley Transfers Inc. Tattoo FX” produktu – laikinomis tatuiruotėmis. Jos užsiklijuoja kaip pats paprasčiausias lipdukas – ir vėl galėsite pasipuošti be profesionalo pagalbos. Čia rasite tiek Helovino temai tinkančių, tiek retro, vintažinio, Pinup Girl stiliaus tatuiruočių.

Įsitikinkite – tokias lateksines žaizdas klijuoti išties nesudėtinga. Stebėkite, kaip tai daro profesionalai ir išbandykite patys.

Kraujas ir skystas lateksas

Jums šviesaus, ar tamsaus kraujo? Tiršto, ar takaus, o gal labai skysto? Jus glumina tokie klausimai? Dar vienas patikimas specialiųjų grimo efektų gamintojas iš Biritanijos į savo gaminius žiūri su precizišku dėmesiu detalėms. Kine bei televizijoje dirbantys grimo meistrai pasitiki „Bloodymarvellous” produktais ir vertina juos ne vien dėl nepriekaištingos kokybės ir realistiško rezultato, ne mažiau svarbus ir produktų saugumas, jie gaminami tik iš natūralių ingredientų. Šio gamintojo kraują bei kitus produktus naudoja netgi medikų komandų ruošimui bei treniruotėms nelaimių ir traumų simuliacijoms. Tad „Bloodymarvellous” kraujas puikiai tiks ir Helovino makiažui – jį paprasta ir saugu naudoti, jis nepalieka dėmių ant odos. Taip pat yra specialaus kraujo, skirto rūbams dekoruoti – labai svarbu tai, kad šis kraujas išsiplauna skalbiant įprastoje temperatūroje. Dirbtinis kraujas nesunkiai nusivalys ir nuo kitų paviršių – baldų, grindų.

Nemažiau populiarus ir to pačio gamintojo skystas lateksas žaizdų formavimui. Net neabejojame, kad po keleto vaizdo įrašų peržiūrų su šiais produktais zombių vakarėliui galėsite pasiruošti ir patys.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: